CR0147R1F
Mfr.Part #
CR0147R1F
Description
RES SMD 47.1 OHM 1% 1W 2512
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
1W
Resistance :
47.1 Ohms
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%